» bajki » Jestem Franky: Odcinek 1 » Jestem Franky
Uwaga! Jeśli poniżej nie widzisz bajki, musisz wyłączyć program blokujący reklamy typu Adblock i inne. Po wyłączeniu Adblocka odśwież stronę!
47533 odsłon | ocena: 1.2
Czy podoba Ci się ta bajka?
Poznajcie Franky, która może wygląda jak zwykła nastolatka, lecz tak naprawdę jest FR4NK13, czyli najnowocześniejszym robotem skonstruowanym przez człowieka. Jej twórczyni, dr. Sofia Andrade chce sprawdzić, jak Franky poradzi sobie w relacjach z ludźmi, więc wysyła do zwykłej szkoły. Tam Franky zmierzy się ze wszystkimi problemami typowej dziewczynki, a co najważniejsze, będzie musiała strzec sekretu o swojej naturze. Czy plany pokrzyżuje jej najbardziej wredna dziewczynka w szkole, Tamara Franco? Pomocną dłoń wyciągną do Franky nowi przyjaciele z klasy – zadziorna Clara, wrażliwa Sofia i wielki miłośnik książek, Wilson. Wszystko dodatkowo się skomplikuje, gdy na horyzoncie pojawi się przystojny Chris.
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
2 + 2 =

Sraka (2023-05-23 19:43:59)
Strona sie zesrała i nie działa

xd (2022-06-15 15:04:50)
kocham robiego, mam na imie julia robi ale mozecie muwic na mn julia ok hihihihi kiedys taki nie mily pan nazwal mnie julia robi guwienka i zrobilo mnie sie bardzo pszykro.... prosze pomuzcie.. chyba mam depresje.

kurwa (2021-10-22 23:01:18)
jebac pis


Podobne bajki »
Inne bajki »