» bajki » Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków » Barbie
Uwaga! Reklamy w darmowym odtwarzaczu mogą instalować niechciane programy, prosimy nie klikać ani nie wysyłać smsów na numery w odtwarzaczu!
238347 odsłon | ocena: 4.2
Czy podoba Ci się ta bajka?
Barbie i jej siostry wyruszają w podróż do Szwajcarii, w majestatyczne Alpy, gdzie spędzą niezapomniane wakacje w akademii nauki jazdy konnej! Barbie nie może się doczekać, kiedy znajdzie nowego kucyka, którego będzie mogła zabrać do Malibu. Stacie planuje udowodnić wszystkim, że jest wybitym jeźdźcem. Chelsea marzy tylko o tym, aby dosiąść jak największego kucyka, zaś Skipper... cóż, ona jako jedyna jest bardziej zainteresowana przeżywaniem i opisywaniem wspaniałych, górskich krajobrazów. Wakacje sióstr zaczynają się niepewnie, ale kiedy Barbie odkrywa tajemniczego, dzikiego kucyka w pobliskich lasach, ich wizyta staje się w pełni magiczna!
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
4 + 3 =

Gienia (2015-11-22 08:25:03)
Super barbie jest extra wow ;;;;;;

konie44 (2015-11-16 10:03:55)
OPOWIEM WAM JAK BYŁO W TEJ BAJCE.Barbie i jej siostry wyruszają w podróż do Szwajcarii, w majestatyczne Alpy, gdzie spędzą niezapomniane wakacje w akademii nauki jazdy konnej! Barbie nie może się doczekać, kiedy znajdzie nowego kucyka, którego będzie mogła zabrać do Malibu. Stacie planuje udowodnić wszystkim, że jest wybitym jeźdźcem. Chelsea marzy tylko o tym, aby dosiąść jak największego kucyka, zaś Skipper... cóż, ona jako jedyna jest bardziej zainteresowana przeżywaniem i opisywaniem wspaniałych, górskich krajobrazów. Wakacje sióstr zaczynają się niepewnie, ale kiedy Barbie odkrywa tajemniczego, dzikiego kucyka w pobliskich lasach, ich wizyta staje się w pełni magiczna!PODOBAŁA WAM SIĘ BAJKA . . .ALE FAJNIEJSZE JEST BARBI I JEJ SIOSTRY:Wielka przygoda z pieskami obwjrzyjcie faine

Un amigo Tini (2015-11-10 20:34:16)
wf nie masz racji !!!

Un amigo Tini (2015-11-10 20:33:32)
Serio zgadzam się z : Ej Ty! Może nie którzy lubią Barbie a inni lubią co innego więc o co ci chodzi weź się puknij !!!

Ej Ty! (2015-10-04 15:33:51)
wf każdy wie który wiek i nie musisz sie popisywac ze to odkryles


Podobne bajki »
Inne bajki »