» bajki » Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy (2017) ENG » Barbie
Uwaga! Jeśli poniżej nie widzisz bajki, musisz wyłączyć program blokujący reklamy typu Adblock i inne. Po wyłączeniu Adblocka odśwież stronę!
43913 odsłon | ocena: 1.1
Czy podoba Ci się ta bajka?
Na chwilę obecną wersja w języku angielskim. Wkrótce pojawi się film w języku polskim.
Premiera w Polsce 1 grudnia 2017 roku.

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
2 + 5 =

Zawiedziona (2020-04-15 21:41:03)
,,Za wkrótce się pojawi w języku polskim"? 3 lata no to niezłe wkrótce :/

Elo (2019-12-29 11:41:56)
Moim zdaniem bajka jest cudowna mam 17 lat i dalej oglądam barbie. Za rok zrobię sobie operacje plastyczna aby wyglądać jak ona ??????????????????????????

lalalalalalalala (2019-07-30 17:21:20)
bardzo sie scina ale po za tym bardzo fajna bajka


Podobne bajki »
Inne bajki »