» bajki » Barbie Księżniczka i Piosenkarka » Barbie
Uwaga! Reklamy w darmowym odtwarzaczu mogą instalować niechciane programy, prosimy nie klikać ani nie wysyłać smsów na numery w odtwarzaczu!
272483 odsłon | ocena: 4.3
Czy podoba Ci się ta bajka?
Kolejna muzyczna i magiczna przygoda, w której Barbie wciela się w rolę Tori, życzliwej księżniczki krainy Meribella, która zamiast wykonywać swoje królewskie obowiązki, chciałaby tańczyć i śpiewać. Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża ulubiona piosenkarka księżniczki Keira. Dziewczynki odkrywają, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Obydwie, w magiczny sposób, mogą przypominać siebie nawzajem. Na początku zamiana miejsc wydaje się świetnym pomysłem, jednak szybko okazuje się, że życie w nowej roli nie jest takie łatwe, jak to sobie wyobrażały! Pojawia się też problem, Meribella ma swój czarodziejski sekret i kiedy zostaje on skradziony, królestwo znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Czy prawdziwa przyjaźń uratuje sytuację? W tym musicalu wypełnionym pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz nowymi, wesołymi bohaterami poznamy siłę prawdziwej przyjaźni, dzięki której łatwiej spełniać swoje marzenia!
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
4 + 4 =

marek (2016-02-05 15:04:51)
najleprze

informacja Gralandii. (2016-02-02 20:10:38)
Witam wszystkich jestem administratorką tej strony bardzo mi się podobają (pozytywne) komentarze i chciałam ogłosić konkurs a mianowicie: zacznę od tego że będzie można tą wiadomość znaleźć pod innymi NIEKTÓRYMI filmami lub bajkami ta wiadomość jest za długa żeby ją pisać w kółko pod każdym filmem czy bajką dlatego będą te wiadomości pod najpopularniejszymi filmami/bajkami od 3.0 do 5.0 jeżeli w trakcie konkursu który będzie trwał około tygodnia film lub bajka będą miały ocenę powyżej 3.0 nie bierze się pod uwagę komentarzy ten kto jako pierwszy odszuka 8 bajek z tym wpisem łącznie z tą bajką /filmem dostanie niezacinające się bajki które napisze wygranych osób będzie maksymalnie 3 inni będą nadal zwykłymi użytkownikami. Dziękujemy za przeczytanie tego listu.

hot 16 (2016-01-25 11:56:33)
Kuzynka każe mi to oglądać. Nieeee

kiciara14 (2016-01-23 01:08:37)
Przyjaźń i klasyczna podmianka,piosenki,magia i tajemne skarby.COOL.

Wiki*.* (2016-01-13 21:53:39)
Troche kopia Księżniczka i zebraczka ale i tak fajny


Podobne bajki »
Inne bajki »