Zapraszamy Cię do świata darmowych gier online, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Odkryj niezliczone możliwości, jakie oferują nasze gry - poczuj emocje i graj w gry pasjans, zanurz się w mistycznym świecie mahjong, graj w kolorowe gry kulki czy sprawdź się w kultowej grze Ogień i Woda. Poznaj także klasyczne tytuły jak bombermana Bomb It. Polecamy także Gry dla dziewczynki oraz cieszące się ogromną popularnością ubieranki oraz kultowe gry friv! Przeżyj niesamowite przygody i rozwijaj swoje umiejętności wraz z nami - każda chwila spędzona przy naszych grach będzie pełna radości i ekscytacji!
» bajki » Violetta: Sezon 3 »
Sortuj według: najnowsze » najpopularniejsze » najlepsze
W kolejnej serii przygód Violetty jest mnóstwo nowych historii miłosnych, nowi bohaterowie i oczywiście, a może przede wszystkim - zupełnie nowe piosenki!
Po niezwykle udanej europejskiej trasie z YuMix uczniowie wracają do Buenos Aires na ostatni rok zajęć. Ich marzenia i ambicje pozostały takie same, będą jednak musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i przeszkodami. Dołącz do Violetty oraz jej starych i nowych przyjaciół i śledź losy pozostałych bohaterów spełniających swoje marzenia poza Studio.