Zapraszamy Cię do świata darmowych gier online, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Odkryj niezliczone możliwości, jakie oferują nasze gry - poczuj emocje i graj w gry pasjans, zanurz się w mistycznym świecie mahjong, graj w kolorowe gry kulki czy sprawdź się w kultowej grze Ogień i Woda. Poznaj także klasyczne tytuły jak bombermana Bomb It. Polecamy także Gry dla dziewczynki oraz cieszące się ogromną popularnością ubieranki oraz kultowe gry friv! Przeżyj niesamowite przygody i rozwijaj swoje umiejętności wraz z nami - każda chwila spędzona przy naszych grach będzie pełna radości i ekscytacji!
» bajki » Klub Winx Sezon 6 »
Sortuj według: najnowsze » najpopularniejsze » najlepsze
Klub Winx (ang. Winx Club) przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom oraz jej pięciu przyjaciółek z tytułowego Klubu Winx, które uczęszczają do szkoły czarów Alfea. Kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.

Do tej pory w Polsce wyemitowano wszystkie 6 sezonów.
Premiera 7 sezonu w Polsce na kanale Nickelodeon ma odbyć się prawdopodobnie w sierpniu 2015 roku.

W Sezonie 6 nowa czarownica o imieniu Selina dołącza do Chmurnej Wieży. Posiada demoniczną księgę stworzoną przez złego Acherona, zwaną "Legendarium", dzięki której potrafi urzeczywistniać legendy.
Trix przejmują Chmurną Wieżę i sprawiają, że zaczyna latać, a następnie każą Selinie wezwać legendarne stworzenia za pomocą Legendarium, aby wykorzystać je przeciwko magicznym szkołom.
Bloom kieruje Winx przed czarownice, ale przypadkowo tracą swoje moce.