Zapraszamy Cię do świata darmowych gier online, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Odkryj niezliczone możliwości, jakie oferują nasze gry - poczuj emocje i graj w gry pasjans, zanurz się w mistycznym świecie mahjong, graj w kolorowe gry kulki czy sprawdź się w kultowej grze Ogień i Woda. Poznaj także klasyczne tytuły jak bombermana Bomb It. Polecamy także Gry dla dziewczynki oraz cieszące się ogromną popularnością ubieranki oraz kultowe gry friv! Przeżyj niesamowite przygody i rozwijaj swoje umiejętności wraz z nami - każda chwila spędzona przy naszych grach będzie pełna radości i ekscytacji!
» bajki » Jessie Sezon 4 »
Sortuj według: najnowsze » najpopularniejsze » najlepsze
Jessie powraca w czwartym sezonie serialu i ma na głowie jeszcze więcej niż wcześniej!
Jessie to towarzyska i uwielbiająca dobrą zabawę 19-latka z Teksasu. Ma wielkie marzenia związane z Nowym Jorkiem i silne postanowienie, by je wszystkie spełnić.
Wciela się w agentkę aktorską i asystentkę znanej gwiazdy, nie rezygnując jednocześnie z obowiązków opiekunki Emmy, Raviego, Luke'a i Zuri.
Jessie musi pogodzić panowanie nad domowymi konfliktami i wszechogarniającym chaosem z obowiązkami niani, obiecującą karierą aktorską, życiem osobistym i realizacją marzeń w wielkim mieście.