Zapraszamy Cię do świata darmowych gier online, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Odkryj niezliczone możliwości, jakie oferują nasze gry - poczuj emocje i graj w gry pasjans, zanurz się w mistycznym świecie mahjong, graj w kolorowe gry kulki czy sprawdź się w kultowej grze Ogień i Woda. Poznaj także klasyczne tytuły jak bombermana Bomb It. Polecamy także Gry dla dziewczynki oraz cieszące się ogromną popularnością ubieranki oraz kultowe gry friv! Przeżyj niesamowite przygody i rozwijaj swoje umiejętności wraz z nami - każda chwila spędzona przy naszych grach będzie pełna radości i ekscytacji!
» bajki » Hank Zipzer »
Sortuj według: najnowsze » najpopularniejsze » najlepsze
Hank Zipzer (od 2014) – brytyjski serial komediowy wyprodukowany przez Kindle Entertainment, DHX Media, Walker/Cable Productions i BBC, powstały na podstawie książek dla dzieci opublikowanych przez Grosset & Dunlap.
Premiera serialu miała miejsce 28 stycznia 2014 na brytyjskim kanale a w Polsce serial zadebiutował 8 marca 2015 na antenie Disney Channel.

Serial opisuje perypetie młodego, zwyczajnego chłopca – Hanka Zizpera, który dorastał w Nowym Jorku, a także został obdarzony niesamowitym umysłem.