Zapraszamy Cię do świata darmowych gier online, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Odkryj niezliczone możliwości, jakie oferują nasze gry - poczuj emocje i graj w gry pasjans, zanurz się w mistycznym świecie mahjong, graj w kolorowe gry kulki czy sprawdź się w kultowej grze Ogień i Woda. Poznaj także klasyczne tytuły jak bombermana Bomb It. Polecamy także Gry dla dziewczynki oraz cieszące się ogromną popularnością ubieranki oraz kultowe gry friv! Przeżyj niesamowite przygody i rozwijaj swoje umiejętności wraz z nami - każda chwila spędzona przy naszych grach będzie pełna radości i ekscytacji!
» bajki » The Zhuzhus (2017) »
Sortuj według: najnowsze » najpopularniejsze » najlepsze
Dołącz do przygód Frankie i czwórki jej gadających chomików z serialu kanału Disney Channel:
Pipsqueak - Była pierwszym chomikiem Frankie i uznawana jest za przywódczynię Zhu Zhu. Jest pełna energii i zawsze ma pomysł jak wyciągnąć całą grupę z tarapatów.
Pan Squiggles - Jest bardzo mądry i kocha naukę. Dzięki swojej inteligencji wymyśla kreatywne rozwiązania wielu problemów.
Num Nums - Najlepsza przyjaciółka Pipsqueak. Jest niezwykle ciekawskim chomikiem, a dla przyjaciółki i pozostałych członków grupy jest gotowa zrobić wszystko.
Chunk - Znany z wielkiej siły i słodkiego uśmiechu. Zawsze chętny do pomocy w każdej sytuacji.
Frankie - Lubi sport i spotkania z przyjaciółmi. Kocha czwórkę swoich gadających chomików i zawsze z ochotą bierze udział w ich wspólnych przygodach. Pipsqueaka, Pana Squiggles, Num Nums i Chunks.